previous arrow
next arrow
Slider

Day SPA Hotel Medical SPA Unitral

Relaks w SPA
Chcieliby Państwo poddać się serii pielęgnujących i relaksujących zabiegów SPA,
a może są zainteresowani skorzystaniem z zabiegów odnowy biologicznej? Proponujemy zakup wybranego z naszych pakietów Day SPA Wellness.

OFERTY DAY SPA

Young woman lying in a spa ready to get a massage

Harmonia duszy i ciała

Wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu, pozbawiając stresu i negatywnych emocji.
TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, ABHAYANGA: niezwykle energetyczny indyjski masaż całego ciała, rozpoczynający się masażem głowy, poprzez plecy, stopy i twarz, dający poczucie spełnienia, poprzez osiągnięcie harmonii duszy i ciała, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

Ciepło bazaltu

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, OCZYSZCZAJĄCY RYTUAŁ: aromatyczny peeling całego ciała, oczyszczający i wygładzający skórę, HOLISTYCZNA CEREMONIA MASAŻU CIEPŁYMI KAMIENIAMI CAŁEGO CIAŁA: podgrzane kamienie bazaltowe przekazując podczas masażu swoją pozytywną energię, wpływają witalizująco i leczniczo na cały organizm, delikatnie otulające ciepło wycisza i uspokaja, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

fotolia-84060682-subscription-monthly-m
14739062

Rytuał piękna

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, MASAŻ TWARZY SZYI I DEKOLTU: odprężający masaż twarzy, który zrelaksuje i doda cerze witalności, EKO BIO NAWILŻENIE: rytuał intensywnie nawilżający całe ciało, stworzony wprost dla zwolenników produktów pochodzenia wyłącznie roślinnego. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wprowadzenie erytrolu, który występuje w warzywach czy wodorostach i nazywany jest roślinnym kwasem hialuronowym, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

Czekoladowe słodkie ciało

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, KĄPIEL MARZEŃ: aromatyczna, relaksująca i odżywiająca skórę kąpiel perełkowa w aromatach mleka waniliowego, RYTUAŁ W AROMATACH CZEKOLADY: peeling z drobno zmielonych nasion kakaowca i maska czekoladowa na bazie kakao odżywiają i nawilżają skórę, nadają jej gładkość i relaksują, aromat czekolady pobudza zmysły i poprawia samopoczucie, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

Dollarphotoclub_102804233
Depositphotos_48328307_xl-2015

Dla Dwojga

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, OAZA DLA DWOJGA: relaks rozpoczyna się od przyjemnej, rozluźniającej KĄPIELI PEREŁKOWEJ w aromatach lawendy, a kończy harmonijnym MASAŻEM AROMATERAPEUTYCZNYM, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

We Dwoje w magii Orientu

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, HAMMAM: orientalny rytuał, polegający na peelingu pianą mydlaną całego ciała na podgrzewanej kamiennej ławie, RASSUL: kąpiel parowa połączona z samodzielnym nakładaniem na ciało naturalnego błota z minerałami znad Morza Martwego, HOLISTIC BEAUTY TOUCH: masaż harmonijny, holistyczna praca nad ciałem pozwoli uporać się z napięciem i stresem, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

picture of couple in spa salon in white bathrobes with champagne
kocierz klimatyczne spa

Dotyk Indii

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, INDYJSKI MASAŻ GŁOWY: głęboko odprężający masaż oparty na hinduskiej tradycji masażu głowy, stymulujący siły witalne, przynosi głębokie odprężenie fizyczne jak i emocjonalną harmonię, KATI VASTI: ajurwedyjski zabieg olejowy na wybrany bolący odcinek kręgosłupa, REFLEKSOLOGIA: terapia, która w sposób holistyczny wspiera ciało w procesach samoleczenia, podnosi poziom energii i reguluje wszystkie jego funkcje, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

Męski świat

TERMY W KLIMACIE MORZA MARTWEGO: odprężająca kąpiel w basenie solankowym, relaks w świecie saun i łaźni lub w grocie solnej, SKIN POWER O2: tak samo jak organizm potrzebuje tlenu, aby żyć i prawidłowo funkcjonować. Dotlenienie komórek, stymuluje ich odnowę. Dobrze dotleniona skóra jest jednocześnie zrelaksowana, wygładzona, pozbawiona oznak stresu, w sposób widoczny odzyskuje witalność i blask, KĄPIEL MARZEŃ aromatyczna, relaksująca i odżywiająca skórę kąpiel perełkowa z olejkiem miętowym, BAMBOO MASSAGE: orientalny, głęboko energetyzujący masaż z wykorzystaniem oleju kokosowego i pałeczek bambusowych STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

pexels-photo-275768
pexels-photo-1556673

wSPAniałe Dziewięć Miesięcy

RELAKSUJĄCA KĄPIEL W BASENIE SOLANKOWYM: znakomicie odciąży kręgosłup i świetnie wpłynie na mięśnia a skóra stanie się jedwabiście gładka i doskonale nawilżona, MANICURE JAPOŃSKI: wzmocnienie kruchych i łamliwych paznokci, nadanie blasku, ZABIEG NA TWARZ: zabieg indywidualnie dopasowany do potrzeb skóry połączony z konsultacją kosmetyczną na temat: jak dbać o skórę twarzy w okresie ciąży, STREFA WYPOCZYNKU: miejsce wyciszenia, zadumy, chwila zapomnienia po zabiegach.

KONTAKT

Unitral logo

Hotel Medical SPA Unitral
76-032 Mielno, ul. Piastów 6

MAPA