PAKIETY SEZONOWE

Rodzinne Wakacje w SUPER cenie

Platinum Mountain Hotel & SPA

Platinum Mountain Hotel & Spa to idealne miejsce wakacyjnego odpoczynku dla całej rodziny w najpiękniejszym krajobrazie Karkonoszy. W naszym hotelu rodzicom zapewnimy chwile spokoju i relaksu, a dzieciom moc atrakcji oraz emocji.
Kraina Małych Odkrywców w Platinum Mountain Hotel & Spa otworzy przed Wami moc wspaniałej wakacyjnej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

Wakacje z Energylandią

Crystal Mountain

Niezapomniana przygoda, fantastyczna zabawa i udany wypoczynek. To wszystko gwarantuje Wakacyjny pakiet z Energylandią - pierwszym i największym Parkiem Rozrywki w Polsce. Jeśli macie ochotę na odrobinę szaleństwa i uwielbiacie adrenalinę to nie ma nic lepszego. Całodzienny pobyt w Energylandii dostarczy dużo magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

Wakacje w SPA

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Beztroski relaks w zaciszu rozległego, zabytkowego parku, dobroczynne dla organizmu sesje w Łaźniach Rzymskich, relaksujące kąpiele w bezchlorowym basenie, energetyzujące seanse w Komnacie Biowitalności, a także czerpanie z sił natury w Ogrodzie Medytacji oraz wyśmienita kuchnia i wspaniała obsługa to doskonała propozycja na długi, letni wypoczynek.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

Rodzinne wakacje w górach 6 dni

Blue Mountain Resort

Oferta obejmuje:
6 dni / 5 dób w komfortowych APARTAMENTACH w Blue Mountain Resort
5 śniadań w formie bufetu, 5 obiadokolacji w formie bufetu
dostęp do AQUAPARKU
pakiet powitalny, rodzinny bilet wstępu do lokalnej atrakcji turystycznej

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA