PAKIETY SEZONOWE

Pobyt SPA w okresie wielkanocnym

Hotel Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Pobudź zmysły, wzmocnij witalność organizmu i napełnij się pozytywną energią w zaciszu urokliwego Hotelu Manor House SPA z najlepszym holistycznym SPA w kraju. Zabiegi SPA dla każdej osoby: 3x terapia multifalowa z wykorzystaniem lampy Rife’a i oscylatora Lachovsky’ego działa kompleksowo na organizm, oczyszcza go, wzmacnia i stymuluje do samoleczenia.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

Kryształowe chwile z Dr Ireną Eris Beauty Partner

Crystal Mountain

Odkryj magiczną moc zabiegów i oddaj się błogiemu relaksowi w naszej strefie Dr Irena Eris Beauty Partner. Na każdy dzień pobytu otrzymasz 200 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane zabiegi. Nasz prezent pozwoli Ci zadbać o piękno ciała i cieszyć się pełnią relaksu. Dodatkowe seanse z Saunamistrzem wprowadzą w nastrój odprężenia i relaksu.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

She. Bądź wierna. Sobie.

Platinum Mountain Hotel & SPA

She. Bądź wierna. Sobie. Kobiece #PlatynoweChwile w luksusowej oprawie. Wypoczynek dla Niej, który zadba o prawdziwy i niepowtarzalny relaks w każdym szczególe: wyborna kobieca, lekka i przepełniona aromatem kuchnia Lary Gessler, #platynowechwile odpoczynku w gabinecie SPA marki Dr Irena Eris. Świeże kwiaty w pokoju, ekskluzywne kosmetyki Bvlgari do pielęgnacji ciała i zestaw kosmetyków do makijażu marki Douglas w eleganckiej kosmetyczce w łazience.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

Majówka w Szklarskiej Porębie

Mercure Hotel

Spędź tegoroczną Majówkę w wiosennych Karkonoszach.
Odkryj z nami wyjątkowe miejsca w Szklarskiej Porębie i okolicy, skorzystaj z zabiegów spa, posmakuj dań naszego Szefa Kuchni.
Odetchnij rześkim górskim powietrzem, pobądź z bliskimi i przyjaciółmi w hotelu
w górach!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA