Platinum Mountain

Hotel & SPA
Szklarska Poręba

Hotel Spa

Aquapark

Dr Irena Eris

Strefa Saun

Fizjoterapia

Największa strefa Spa & Wellness w Szklarskiej Porębie
Każda wizyta w SPA i Wellness w Platinum Mountain zapewni pełny relaks i poprawę samopoczucia. Niepowtarzalna atmosfera, bogata oferta świadczonych usług, największy w Szklarskiej Porębie park wodny z niezliczonymi atrakcjami wodnymi i wspaniałe saunarium sprawiają, że nawet krótka wizyta to podróż do krainy błogiej przyjemności, której dopełnieniem będą magiczne rytuały pielęgnacyjne proponowane przez Dr Irena Eris Beauty Partner.

Cechy:

Close up shot of beautiful young blonde relaxing on massage table at spa. She lying with her eyes closed waiting for the spa treatment.

SPA&WELLNESS - PIĘKNO, ZDROWIE I HARMONIA

Wellness w Platinum Mountain Hotel & SPA to strefa zaprojektowana z myślą o potrzebie odpoczynku, relaksu i dobrego samopoczucia. Hołdując filozofii wellness, umiejętności odpoczynku i relaksu oraz indywidualnemu podejściu do harmonii, stworzono niepowtarzalne miejsce, które całą swoją atmosferą zachęca do odnowy biologicznej i regeneracji oraz pobudzenia sił witalnych ciała i umysłu. Platinum Mountain Hotel & SPA to miejsce, które inspiruje do działania nie narzucając utartych ścieżek.

NAJWKIĘSZY BASEN W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

W strefie basenowej Platinum Mountain Hotel & SPA znajdują się dwie części rekreacyjne – odrębne dla dorosłych i dzieci. Wizyta na basenie to okazja do wypróbowania proponowanych przez nasz 5* Hotel atrakcji wodnych, wśród których między innymi: wanny jacuzzi, stanowiska do masażu powietrznego czy stanowiska do masażu floatingowego. Basen składa się z trzech części – basenu pływackiego z 3 torami, bogatej strefy rekreacyjnej dla dorosłych oraz basenu dla dzieci.

kobieta-basen
Eris-instytuty-Nastia-2109_0421-2v

DR IRENA ERIS

Dr Irena Eris to marka od lat ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.
Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja. Korzystając z tego, w połączeniu z wypoczynkiem w Platinum Mountain 5* Resort&Spa, nasi Goście uzyskają doskonałą harmonię i oderwanie się od problemów codzienności.

DIAGNOZA SKÓRY

W Dr Irena Eris Beauty Partner Platinum Mountain Resort & Spa wykonywana jest profesjonalna diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek . Wyniki badań od razu widać na ekranie. Aparat dokładnie określa aktualny stan skóry, co jednocześnie pozwala na dobranie właściwej pielęgnacji. Po diagnozie skóry i rozmowie z klientką, kosmetyczka dobiera odpowiednie preparaty profesjonalne Dr Irena Eris Prosystem Home Care do pielęgnacji domowej oraz doradza odpowiedni zabieg w Salonie. Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą.

ERIS-instytuty-Nastia-2109_2843-2v
beach-blue-feet-37921

FLOATING

Floating to swobodne unoszenie ciała na powierzchni wody o dużej koncentracji soli. Podczas floatingu ciało i umysł wchodzą w stan głębokiego relaksu, poprawia się koncentracja, a dolegliwości bólowe oraz stres zostają złagodzone. Aby mogli się Państwo w pełni oddać błogiemu stanowi wyciszenia i poczuć zbawienną moc floatingu Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowało w tym celu specjalną strefę relaksu.

ŚWIAT SAUN

To wyjątkowe miejsce znajduje się w części hotelu wolnej od jakichkolwiek hałasów. Pozwala ono oddać się w pełni relaksowi w ulubionej saunie. Oferuje swoim gościom relaks na najwyższym poziomie. To profesjonalnie zaprojektowana strefa relaksu, a w niej sauny sucha i bio oraz sauna mokra, infrared i ziołowa. Podgrzewane ławy pozwolą dodatkowo zregenerować siły i oczyścić organizm. Aromatyczne rytuały saunowe opracowane w oparciu o medycynę naturalną, wzbogacają zakres doznań i relaksu oraz przynoszą prawdziwe ukojenie dla ciała i dla zmysłów.

BMR-v.3-7
platinum

STREFA FIT & GYM

Stworzona zgodnie z obowiązującymi sportowymi trendami. Umożliwia przeprowadzenie zarówno treningu siłowego jak i fit. Czynna jest codziennie 24h na dobę, a jej wyposażenie to najnowocześniejsze urządzenia pomocne przy utrzymaniu pięknej sylwetki, zdrowia i kondycji.

BASEN ZEWNĘTRZNY

Został zbudowany w miejscu naturalnego, górskiego stawu. W urokliwym miejscu wykorzystując naturalne zagłębienie terenu, stworzono luksusowe miejsce letniego wypoczynku. Komfortowa plaża z niezwykle wygodnymi leżakami oraz podgrzewana woda pozwolą na spędzenie tutaj długich godzin letniego wypoczynku.

basen

PAKIETY SPA

Bal Sylwestrowy - Rock'n'Roll Night

Platinum Mountain Hotel & SPA

#PlatynowyNowyRok w pięciogwiazdkowym hotelu w sercu Karkonoszy. Bal sylwestrowy w stylu Rock'n'Roll z wyjątkowym programem artystycznym i oprawą muzyczną w wykonaniu wybitnych artystów. Uzupełnieniem gastronomicznym wieczoru będzie bogate menu w formie bufetów naszego Szefa Kuchni. W ofercie także open bar przez cały wieczór i wiele innych atrakcji.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

ZABIEGI

MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS
MASAŻ FIRMOWY Dr Irena Eris to połączenie technik masażu klasycznego, elementów drenażu limfatycznego i stymulacji punktów energetycznych. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry. Eliminuje napięcie mięśni, zmniejsza obrzęki oraz działa pobudzająco jednocześnie łagodząc stres i napięcie. Ma także wpływ na nasze samopoczucie – nic tak nie odpręża i relaksuje jak właśnie masaż.

RICH PEPTIDE LIFTING INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCA TERAPIA LIFTINGUJĄCA, ZABIEG NA TWARZ, SZYJĘ I OKOLICE OCZU
RICH PEPTIDE LIFTING to unikalna terapia o szerokim spektrum odmładzająco-liftingującym, zainspirowana medycyną estetyczną. Bazuje na profesjonalnych preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością zastosowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Silnie liftingująca formuła RICH PEPTIDE LIFTING modeluje kontury twarzy, zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek oraz poprawia sprężystość i gęstość skóry.
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z mezoterapią bezigłową i infuzją tlenową
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z mezoterapią bezigłową
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z i infuzją tlenową.

PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry: zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
Kompleksowy program pielęgnacyjny PERFECT REVIVAL poprzez wielokierunkowe działanie, zapewnia globalną odnowę skóry. Zastosowanie stabilnej formy witaminy C w połączeniu z optymalnym stężeniem wyselekcjonowanych kwasów AHA oraz innowacyjnego heksapeptydu – gwarantuje spektakularne efekty REWITALIZACJI, REGENERACJI i ROZŚWIETLENIA cery.
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z infuzją tlenową i mezoterapią bezigłową.

DEEP SKIN FILLER – wypełnienie zmarszczek z korektą owalu twarzy
Zaawansowany zabieg odmładzający, zainspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej. Oparty jest na unikalnej technologii wielopoziomowego wypełniania zmarszczek (lipofillingu) z jednoczesnym efektem re-modelingu twarzy. Nowatorska formuła preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL zapewnia skuteczną walkę ze zmarszczkami, utratą elastyczności i zmianą owalu, które są rezultatem zaburzeń w komunikacji międzykomórkowej oraz malejącej z wiekiem ilości tkanki podskórnej.
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z kawitacją led lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z mikrodermabrazją diamnetową i mezoterapią bezigłową
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z oxybrazją i radiofrekwencją RF biolaserem.

GENOMIX FACE – algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający
Rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Kod genetyczny każdego człowieka jest unikatowym zbiorem informacji
zawartych w sekwencji DNA, który stanowi swoistą matrycę dla syntezy cząstek strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wraz z upływem lat, geny odpowiedzialne za ten proces przechodzą w stan uśpienia. Dzięki nowatorskim zabiegom i preparatom nie jest to proces nieodwracalny. Innowacyjne składniki aktywne poprzez regulację pracy genów – stymulują i wzmacniają komórki skóry, prowadząc do redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry.
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z kawitacja LED lub oxybrazją i sonoforezą LED
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem

HYDRO-OLEO ACTIVE – emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący do twarzy
Innowacyjna technologia aktywnego, wielostopniowego oraz wielopoziomowego nawilżania skóry:
1 poziom powierzchnia skóry
tworzenie na powierzchni skóry warstwy lipidowej ograniczającej parowanie wody z naskórka
2 poziom poziom matrix
wspieranie funkcji barierowych cementu międzykomórkowego poprzez dostarczanie brakujących substancji lipidowych
3 poziom wnętrze komórki
regulacja ciśnienia osmotycznego w komórkach skóry.
Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, także dla cery wrażliwej. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej
oraz kompleksową pielęgnację skóry.
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i sonoforezą LED
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i infuzją tlenową
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED

VITAMIN C 30% – bioodnawianie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i okolic oczu
Wysokie stężenie WITAMINY C gwarantuje delikatną eksfoliację z rozjaśniającym i silnie nawilżającym efektem oraz stymuluje odnowę komórkową naskórka. Witamina C pobudza fibroblasty do produkcji
kolagenu, wzmacnia naczynka krwionośne oraz działa silnie antyoksydacyjnie. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu i rozjaśnienie cery, poprawa elastyczności oraz nawilżenie i wygładzenie skóry.
• VITAMIN C 30% – bio-odnawianie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i okolic oczu
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne.

ZABIEG WZMACNIAJĄCO – KOJĄCY NACZYNKA KRWIONOŚNE
Zaczerwienienia w okolicach nosa i policzków, długotrwałe rumieńce, sieć czerwonych „pajączków” – to typowe objawy cery naczynkowej. Przyczyną tego typu cery jest niska elastyczność ścianek naczyń krwionośnych nasilana między innymi przez niewłaściwą pielęgnację, niekorzystne czynniki zewnętrzne czy stres. Zabieg w widoczny sposób poprawia stan cery naczynkowej i utrzymuje ją w dobrej kondycji: wzmacnia i uelastycznia naczynka krwionośne, wyraźnie zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek i rumienia a także łagodzi objawy początkowego stadium trądziku różowatego.
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne z kawitacja LED lub oxybrazją i sonoforezą LED.

CAPILAR INTENSE-IONO THERAPY REDUKCJA RUMIENIA UTRWALONEGO & ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI NACZYNEK
Zabieg pielęgnacyjny dla bardzo wrażliwej oraz reaktywnej płytko unaczynionej skóry. Innowacyjna formuła zastosowanego podczas zabiegu koncentratu w ampułkach o właściwościach kojących i redukujących zaczerwienienie skóry, pomaga w bardzo szybki i skuteczny sposób zniwelować podrażnienia po laseroterapii, zabiegach medycyny estetycznej czy głębokim złuszczaniu kwasami chemicznymi. Stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegów dermatologicznych jako kontynuacja terapii lub dodatkowa pielęgnacja pomiędzy zabiegami lekarskimi.
CAPILAR INTENSE-IONO THERAPY – redukcja rumienia utrwalonego & zmniejszenie widoczności naczynek z oxybrazją i terapią jonową.

MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz
Ekskluzywny zabieg odżywczy polecany do cer dojrzałych, suchych oraz z oznakami starzenia. Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti, produkowany według ściśle określonej tradycyjnej procedury. Stanowi połączenie dwóch, naturalnych składników: ekstraktu z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Olej Monoi jest bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, głęboko odżywia, regeneruje oraz wygładza skórę. Odbudowuje i wzmacnia jej barierę lipidową oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Posiada właściwości głęboko nawilżające i intensywnie odżywiające skórę.
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z kawitacją LED i mezoterapią bezigłową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z kawitacją LED i infuzją tlenową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z mikrodermabrazją i infuzją tlenową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z mikrodermabrazją i mezoterapią bezigłową.

OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco-regenerujący zabieg z KOENZYMEM Q10 i ANTYOKSYDANTAMI
KOENZYM Q10, ANTYOKSYDANTY oraz WĘGIEL AKTYWNY skutecznie walczą ze skutkami zanieczyszczeń i niekorzystnym wpływem smogu na skórę. KOENZYM Q10 stymuluje oddychanie komórkowe oraz chroni struktury komórkowe przed niedotlenieniem i uszkodzeniami. Innowacyjny kompleks ANTYOKSYDANTÓW aktywnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zabezpiecza włókna kolagenowe i elastynowe przed degradacją. WĘGIEL AKTYWNY doskonale wiąże szkodliwe dla skóry substancje, usuwa toksyny, eliminuje wszelkie zanieczyszczenia i intensywnie oczyszcza skórę. Tak spotęgowana walka ze skutkami zanieczyszczeń sprawia, że cera jest prawidłowo dotleniona i odżywiona, zmarszczki ulegają spłyceniu a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED lub oxybrazją i sonoforezą
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED i infuzją tlenową
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i infuzją tlenową.

MULTI VITAMIN MEZO-THERAPY odżywienie & regeneracja
Starannie wyselekcjonowane WITAMINY – w odpowiednich formach i stężeniach skutecznie zapobiegają negatywnym procesom, które zachodzą w skórze. Korzystnie wpływają zarówno na jej zdrowie oraz wygląd. Witamina C, stymulując syntezę białek włókien kolagenowych oraz chroniąc je przed degradacją, poprawia elastyczność i napięcie skóry. Jej działanie wzmacnia witamina A, która dodatkowo poprawia koloryt skóry. Kwas foliowy zaliczany do witamin z grupy B chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie UV. Witamina E, wychwytując nadmiar wolnych rodników, ogranicza i hamuje proces starzenia się skóry. Witaminy F i H pełnią ważną rolę w gospodarce lipidowej naskórka. Efektem zabiegu jest piękna, zdrowa skóra.
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED i sonoforezą LED
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i mezoterapią bezigłową.

EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE – zabieg rozjaśniająco-wygłądzający z MEZOTERAPIĄ BRZIGŁOWĄ i DERMADRENAGE
Zabieg poprawia kondycje skóry wokół oczu, wygładza zmarszczki oraz niweluje cienie i obrzęki. Jest połączeniem innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Opiera się on na działaniu dwóch kluczowych technologii mezoterapii bezigłowej z masażem próżniowym-dermadrenage.
EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE zabieg rozjaśniająco-wygładzający z mezoterapią bezigłową i dermadrenage.

MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu
Unikalny zabieg spełniający podwójną funkcję: widocznie poprawia kondycję i koloryt skóry, zarówno u osób ze skórą młodszą, jak i dojrzałą oraz pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Swoje nadzwyczajne działanie zawdzięcza innowacyjnym preparatom o intensywnym działaniu odmładzającym oraz zastosowanym elementom krioterapii i drenażu limfatycznego.
Zabieg zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz intensywnie nawilża i uzupełnia niedobory lipidów.
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu w zabiegu.

SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA
Rewolucyjny kwas szikimowy ma bardzo szerokie spektrum działania. Doskonale złuszcza skórę nie powodując przy tym podrażnień. Działa depigmentacyjnie, znacznie zwiększa poziom nawilżenia w skórze, idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry problematycznej. Jest bardzo dobrze tolerowany nawet przez bardzo wrażliwe skóry.
SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA – zabieg złuszczający, twarz, szyja, dekolt
SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA – zabieg złuszczający, twarz, szyja.

MANDELIC 20% PEEL FORMULA
Kwas migdałowy reguluje odnowę komórkową – złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, tym samym poprawia strukturę i koloryt skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu łagodzi stany zapalne skóry, goi wypryski i zmiany trądzikowe. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w skórze – dzięki czemu silnie ją ujędrnia. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia. Jest dobrze tolerowany nawet przez wrażliwe cery naczynkowe i w początkowym stadium trądziku różowatego.
MANDELIC PEEL FORMULA – skóra twarzy, szyi i dekoltu
MANDELIC PEEL FORMULA – skóra twarzy lub dekoltu.

LACTI&GLICO 38% PEEL FORMULA
Połączenie kwasów mlekowego i glikolowego zapewnia spektakularne efekty oraz szerokie spektrum działania. KWAS MLEKOWY działa eksfoliacyjnie, nawilżająco, wybielająco i przeciwtrądzikowo. Kwas glikolowy stymuluje syntezę komórkową, eliminując martwe komórki naskórka, zmniejsza grubość warstwy rogowej oraz eliminuje zaskórniki.
LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarz, szyi i dekoltu
LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarzy lub dekoltu.

MEN ZONE – oczyszczanie & nawilżanie
Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Jednak zmarszczki – mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie stanowiąc naturalny rodzaj peelingu, ujędrnia skórę, ale też niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Likwidując naturalną warstwę ochronną skóry, powoduje podrażnienia i odwodnienie. Męskie hormony powodują, że mężczyźni częściej niż kobiety mają problemy z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie mężczyzn jest przyczyną zmarszczek – pierwsze pojawiają się już około 30-go roku życia. Efekty zabiegu: nawilżenie i wygładzenie skóry, normalizacja pracy gruczołów łojowych, zmniejszenie widoczności porów.
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z kawitacją led lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z mikrodermabrazją diamentową i infuzją tlenową
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z mikrodermabrazją diamentową i mezoterapią bezigłową.

MEN ZONE – odmładzanie & regeneracja
Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Jednak zmarszczki – mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie, stanowiąc naturalny rodzaj peelingu, ujędrnia skórę, ale też niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Likwidując naturalną warstwę ochronną skóry, powoduje podrażnienia i odwodnienie. Męskie hormony są przyczyną problemów związanych z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie jest przyczyną zmarszczek – pierwsze pojawiają się już około 30. roku życia. Efekty zabiegu: zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, zmniejszenie głębokości bruzd, intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry.
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z kawitacją led lub oxybrazją i sonoforezą led
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą led
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem.

CELLULITE EXPERT ADVANCE modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy
Zastosowane w zabiegu innowacyjne składniki aktywują termogenezę oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Stymulują przemianę materii i przyczyniają się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działają wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawiają kształt ciała, wyszczuplają, redukują cellulit, wygładzają oraz zwiększają jędrność skóry.
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z masażem próżniowym dermadrenage
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+ i masażem próżniowym dermadrenage

AHA-CITRUS INFUSHOT BODY – zabieg energizująco-ujędrniający na ciało z infuzją tlenową oraz pielęgnacją biustu
Zabieg o właściwościach ujędrniających z efektem natychmiastowej poprawy napięcia i przywrócenia witalności skóry. Aktywny kompleks AHA i wyciąg z Aceroli wygładzają skórę i przywracają jej właściwy koloryt. Nowatorski biomimetyczny peptyd ujędrnia i poprawia sprężystość skóry. Dzięki przełomowej metodzie aplikacji technologią infuzji tlenowej, wtłaczane preparaty Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL wnikają w głąb skóry i działają silnie energizująco na ciało.
AHA-CITRUS INFUSHOT BODY – zabieg energizująco-ujędrniający na ciało
• zabieg z maską na biust
• zabieg bez maski na biust

GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z drenażem limfatycznym
Zabieg inspirowany najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Zastosowany w preparatach do zabiegu kompleks PROBODY-Intelli-GEN reguluje pracę ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. W skład kompleksu wchodzą dwie algi, które reaktywują geny biorące udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Efektem jest wyraźnie ujędrnione i gładkie ciało.
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem kosmetycznym
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem klasycznym
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem próżniowym dermadrenage
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z radiofrekwencją rf biolaserem

ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa
Naturalna maska z alg, zastosowana w zabiegu, wykazuje wielokierunkowe działanie nawilżające, ujędrniające, regenerujące i rewitalizujące. Innowacyjne składniki aktywne skutecznie hamują szkodliwe reakcje wolnorodnikowe, wzmacniają struktury skóry oraz poprawiają jej napięcie i elastyczność. Masaż ciała pobudza naturalne procesy odnowy skóry, wzmacnia działanie preparatów oraz odpręża i relaksuje. Po zabiegu skóra odzyskuje kondycję i promienny wygląd.
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem kosmetycznym
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem klasycznym
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem próżniowym dermadrenage
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z radiofrekwencją rf biolaserem

BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z ACEROLĄ
Acerola – wiśnia z Barbados zawiera najwięcej biodostępnej witaminy C ze wszystkich owoców. Jest także bogatym źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów. Ekstrakt z aceroli aktywuje procesy odnowy skóry: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu poprawia jej elastyczność. Wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi.
Efektem zabiegu jest wygładzenie i ujędrnienie skóry, wyraźna poprawa jej kolorytu oraz odżywienie i regeneracja. Zastosowany w zabiegu masaż oraz zniewalające zapachy wprowadzają w stan głębokiego relaksu.
• BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą z masażem kosmetycznym
• BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą z masażem klasycznym

MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało
Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti. Stanowi połączenie naturalnych składników: ekstraktów z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Bogaty jest w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Głęboko odżywia, regeneruje, wygładza oraz intensywnie nawilża skórę.
Zabieg polecany dla skór suchych, z niedoborem substancji odżywczych oraz z obniżoną elastycznością. Połączenie nowatorskich preparatów z autorskim masażem ciała z użyciem ciepłych, aromatycznych kompresów, gwarantuje spektakularne efekty: intensywne i długotrwałe nawilżenie i wygładzenie skóry, poprawa elastyczności oraz głęboki relaks i odprężenie.
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem kosmetycznym
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerują zabieg na ciało z masażem klasycznym
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem próżniowym dermadrenage

ARGAN BODY RITUAL– bioregeneracja ciała
Olej arganowy zawiera dużą ilość witaminy E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Odbudowując barierę lipidową – chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabieg o wielokierunkowym działaniu intensywnie regenerującym i głęboko relaksującym. Harmonijne ruchy masażu z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej,
sprawiają, że zabieg dostarcza niezwykłych wrażeń. Uwalnia napięcie oraz wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem kosmetycznym
• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem klasycznym

MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco – detoksykujący program odnowy skóry
Zanieczyszczenie środowiska, niewłaściwa dieta, stres – to główne przyczyny odkładania się szkodliwych substancji w organizmie, co w pierwszej kolejności uwidacznia się na skórze. Ponadto skóra jest bardzo ważną drogą usuwania szkodliwych substancji z całego organizmu. Zabieg w widoczny sposób poprawia struktury skóry, głęboko nawilża, uzupełnia niedobory witamin i lipidów, a przede wszystkim oczyszcza i detoksykuje.
• MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco detoksykujący program odnowy skóry z masażem kosmetycznym
• MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco detoksykujący program odnowy skóry z masażem klasycznym

NARODZINY PIĘKNA – program pielęgnacyjny dla kobiet w ciąży i okresie karmienia
Narodziny Piękna to program całkowicie bezpiecznych, kompleksowych zabiegów opracowanych dla potrzeb skóry kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Pozwalają one właściwie zadbać zarówno o ciało, jak i twarz.
Na twarz polecamy zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający, łagodzący podrażnienia, zmniejszający tendencję do powstawania przebarwień i nierówności pigmentacji.
Propozycja na ciało to zabieg-masaż zmniejszający tendencję do powstawania rozstępów i ujędrniający skórę.
Bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania zabiegów zostały potwierdzone w niezależnym ośrodku badawczym oraz pod nadzorem lekarza ginekologa.
• NARODZINY PIĘKNA – zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający na twarz , łagodzący podrażnienia, zapobiegający przebarwieniom i nierównej pigmentacji
• NARODZINY PIĘKNA – zabieg-masaż na ciało – ujędrniający, zapobiegający rozstępom

ARGAN BODY MASSAGE – masaż ciała z ciepłymi kompresami
Olej arganowy zawiera witaminę E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Do masażu stosuje się ciepłe kompresy oraz specjalny krem, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej. Sam masaż w naturalny sposób pobudza skórę do regeneracji, eliminuje napięcie mięśni i łagodzi stres. Ponadto zabieg głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań.

MASAŻ CIAŁA Z ELEMENTAMI REGENERACJI
Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skór, które wymagają wygładzenia, ujędrnienia i regeneracji. Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyść wszystkim anatomiczno – fizjologicznym układom ciała. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn. Eksperci z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris wzbogacili masaż klasyczny o głęboką regenerację skóry oraz aromaterapię. Dzięki czemu zyskał on dodatkowe elementy regenerujące ciało. Skóra zostaje, ujędrniona, wygładzona, prawidłowo napięta i bardzo dobrze nawilżona.

AROMA CANDLE SENSES – masaż ciepłymi świecami
Jest to magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej. Podgrzane świece idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie ją odżywiając. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka. Zastosowane w zabiegu techniki masażu klasycznego w naturalny sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze. Relaksują i usuwają stres, dodają energii i wprowadzają w stan głębokiego relaksu.

DOTYK CIEPŁA – zabieg odprężająco – relaksujący szyi, ramion i pleców
Stres, długotrwała praca w pozycji siedzącej to przyczyny wzrastającego napięcia i umiejscowienia się bólu w okolicy obręczy szyjno-karkowej oraz pleców. Odpowiedni masaż przynosi ulgę i przywraca sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa. Zabieg polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem, połączonego z elementami masażu klasycznego.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA
Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

MASAŻ CZĘŚCIOWY
Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż gorącymi kamieniami doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi, poprawia krążenie i mikrocyrkulację oraz intensyfikuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kilka kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

YOUNG SPA BODY – ZABIEG NAWILŻAJĄCO – WYGŁADZAJĄCY NA CIAŁO Z CIEPŁYM MASAŻEM
Idealna propozycja pielęgnacji ciała dla nastolatków. Zabieg dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu dzięki masce kakaowej i masażowi aromatyczną, gorąca świecą. Efektem zabiegu jest aksamitne, gładkie i idealnie nawilżone ciało o pięknym kolorycie. Niepowtarzalne aromaty preparatów sprawiają, że jest on wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym.

YOUNG SPA MATT – ZABIEG MATUJĄCO-NORMALIZUJĄCY DLA CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ
Zabieg o właściwościach normalizujących pracę gruczołów łojowych przeznaczony cer tłustych, mieszanych
i trądzikowych. Dzięki specjalnym preparatom zastosowanym w zabiegu, następuje normalizacja pracy gruczołów łojowych, zmniejsza się ilość zaskórników i rozszerzonych porów, a skóra staje się matowa, gładka i prawidłowo nawilżona.

YOUNG SPA HYDRA – ZABIEG NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY NA TWARZ
Zabieg przeznaczony jest dla osób z cerą wrażliwą, podrażnioną, ze skłonnościami do alergii lub przesuszoną. Specjalnie dobrane preparaty sprawiają, że po kuracji skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona, a podrażnienia złagodzone. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej oraz kompleksową pielęgnację skóry.

PEDICURE HYBRYDOWY

PEDICURE Z MALOWANIEM

PEDICURE KLASYCZNY

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

COMPLETE FOOT REGENERATION zabieg wygładzająco – regenerujący na stopy

SO SMOOTH INTENSYWNA REGENERACJA SKÓRY STÓP

EXPRESS MANICURE

HOT MANICURE – GŁĘBOKA REGENERACJA I ODŻYWIENIE Z WITAMINĄ E

MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE Z MALOWANIEM

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

COMPLETE HAND REGENERATION zabieg odżywczo – regenerujący na dłonie

SO SMOOTH – intensywny zabieg regenerujący skórę dłoni

KONTAKT

plat-logo

Platinum Mountain Hotel & SPA
ul. Kilińskiego 15 B
58-580 Szklarska Poręba

MAPA