Platinum Mountain

Hotel & SPA
Szklarska Poręba

Hotel Spa

Aquapark

Dr Irena Eris

Strefa Saun

Fizjoterapia

Największa strefa Spa & Wellness w Szklarskiej Porębie
Każda wizyta w SPA i Wellness w Platinum Mountain zapewni pełny relaks i poprawę samopoczucia. Niepowtarzalna atmosfera, bogata oferta świadczonych usług, największy w Szklarskiej Porębie park wodny z niezliczonymi atrakcjami wodnymi i wspaniałe saunarium sprawiają, że nawet krótka wizyta to podróż do krainy błogiej przyjemności, której dopełnieniem będą magiczne rytuały pielęgnacyjne proponowane przez Dr Irena Eris Beauty Partner.

Cechy:

Close up shot of beautiful young blonde relaxing on massage table at spa. She lying with her eyes closed waiting for the spa treatment.

SPA&WELLNESS - PIĘKNO, ZDROWIE I HARMONIA

Wellness w Platinum Mountain Hotel & SPA to strefa zaprojektowana z myślą o potrzebie odpoczynku, relaksu i dobrego samopoczucia. Hołdując filozofii wellness, umiejętności odpoczynku i relaksu oraz indywidualnemu podejściu do harmonii, stworzono niepowtarzalne miejsce, które całą swoją atmosferą zachęca do odnowy biologicznej i regeneracji oraz pobudzenia sił witalnych ciała i umysłu. Platinum Mountain Hotel & SPA to miejsce, które inspiruje do działania nie narzucając utartych ścieżek.

NAJWKIĘSZY BASEN W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

W strefie basenowej Platinum Mountain Hotel & SPA znajdują się dwie części rekreacyjne – odrębne dla dorosłych i dzieci. Wizyta na basenie to okazja do wypróbowania proponowanych przez nasz 5* Hotel atrakcji wodnych, wśród których między innymi: wanny jacuzzi, stanowiska do masażu powietrznego czy stanowiska do masażu floatingowego. Basen składa się z trzech części – basenu pływackiego z 3 torami, bogatej strefy rekreacyjnej dla dorosłych oraz basenu dla dzieci.

kobieta-basen
Eris-instytuty-Nastia-2109_0421-2v

DR IRENA ERIS

Dr Irena Eris to marka od lat ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.
Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja. Korzystając z tego, w połączeniu z wypoczynkiem w Platinum Mountain 5* Resort&Spa, nasi Goście uzyskają doskonałą harmonię i oderwanie się od problemów codzienności.

DIAGNOZA SKÓRY

W Dr Irena Eris Beauty Partner Platinum Mountain Resort & Spa wykonywana jest profesjonalna diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek . Wyniki badań od razu widać na ekranie. Aparat dokładnie określa aktualny stan skóry, co jednocześnie pozwala na dobranie właściwej pielęgnacji. Po diagnozie skóry i rozmowie z klientką, kosmetyczka dobiera odpowiednie preparaty profesjonalne Dr Irena Eris Prosystem Home Care do pielęgnacji domowej oraz doradza odpowiedni zabieg w Salonie. Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą.

ERIS-instytuty-Nastia-2109_2843-2v
beach-blue-feet-37921

FLOATING

Floating to swobodne unoszenie ciała na powierzchni wody o dużej koncentracji soli. Podczas floatingu ciało i umysł wchodzą w stan głębokiego relaksu, poprawia się koncentracja, a dolegliwości bólowe oraz stres zostają złagodzone. Aby mogli się Państwo w pełni oddać błogiemu stanowi wyciszenia i poczuć zbawienną moc floatingu Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowało w tym celu specjalną strefę relaksu.

ŚWIAT SAUN

To wyjątkowe miejsce znajduje się w części hotelu wolnej od jakichkolwiek hałasów. Pozwala ono oddać się w pełni relaksowi w ulubionej saunie. Oferuje swoim gościom relaks na najwyższym poziomie. To profesjonalnie zaprojektowana strefa relaksu, a w niej sauny sucha i bio oraz sauna mokra, infrared i ziołowa. Podgrzewane ławy pozwolą dodatkowo zregenerować siły i oczyścić organizm. Aromatyczne rytuały saunowe opracowane w oparciu o medycynę naturalną, wzbogacają zakres doznań i relaksu oraz przynoszą prawdziwe ukojenie dla ciała i dla zmysłów.

BMR-v.3-7
platinum

STREFA FIT & GYM

Stworzona zgodnie z obowiązującymi sportowymi trendami. Umożliwia przeprowadzenie zarówno treningu siłowego jak i fit. Czynna jest codziennie 24h na dobę, a jej wyposażenie to najnowocześniejsze urządzenia pomocne przy utrzymaniu pięknej sylwetki, zdrowia i kondycji.

BASEN ZEWNĘTRZNY

Został zbudowany w miejscu naturalnego, górskiego stawu. W urokliwym miejscu wykorzystując naturalne zagłębienie terenu, stworzono luksusowe miejsce letniego wypoczynku. Komfortowa plaża z niezwykle wygodnymi leżakami oraz podgrzewana woda pozwolą na spędzenie tutaj długich godzin letniego wypoczynku.

basen

PAKIETY SPA

Majówka w górach

Platinum Mountain Hotel & SPA

Niepowtarzalny górski krajobraz, niezwykła przyroda, świeże powietrze i aktywny wypoczynek. Złap nową, wiosenną energię! Wielkie grillowanie i klimatyczne wieczory z gitarą przy ognisku - tej majowej tradycji na pewno u nas nie zabraknie. Bogaty plan atrakcji każdego dnia długiego weekendu.
Pakiet obowiązuje od 30.04 do 3.05.2022.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ WEJDŹ NA STRONĘ SPA

ZABIEGI

MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS
MASAŻ FIRMOWY Dr Irena Eris to połączenie technik masażu klasycznego, elementów drenażu limfatycznego i stymulacji punktów energetycznych. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry. Eliminuje napięcie mięśni, zmniejsza obrzęki oraz działa pobudzająco jednocześnie łagodząc stres i napięcie. Ma także wpływ na nasze samopoczucie – nic tak nie odpręża i relaksuje jak właśnie masaż.

RICH PEPTIDE LIFTING INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCA TERAPIA LIFTINGUJĄCA, ZABIEG NA TWARZ, SZYJĘ I OKOLICE OCZU
RICH PEPTIDE LIFTING to unikalna terapia o szerokim spektrum odmładzająco-liftingującym, zainspirowana medycyną estetyczną. Bazuje na profesjonalnych preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL z możliwością zastosowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Silnie liftingująca formuła RICH PEPTIDE LIFTING modeluje kontury twarzy, zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek oraz poprawia sprężystość i gęstość skóry.
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z mezoterapią bezigłową i infuzją tlenową
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z mezoterapią bezigłową
RICH PEPTIDE LIFTING – intensywnie odmładzająca terapia liftingująca, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z i infuzją tlenową.

PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry: zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
Kompleksowy program pielęgnacyjny PERFECT REVIVAL poprzez wielokierunkowe działanie, zapewnia globalną odnowę skóry. Zastosowanie stabilnej formy witaminy C w połączeniu z optymalnym stężeniem wyselekcjonowanych kwasów AHA oraz innowacyjnego heksapeptydu – gwarantuje spektakularne efekty REWITALIZACJI, REGENERACJI i ROZŚWIETLENIA cery.
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu
• PERFECT REVIVAL AHA+C 35% – kompleksowa rewitalizacja skóry, zabieg na twarz, szyję i okolice oczu z infuzją tlenową i mezoterapią bezigłową.

DEEP SKIN FILLER – wypełnienie zmarszczek z korektą owalu twarzy
Zaawansowany zabieg odmładzający, zainspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej. Oparty jest na unikalnej technologii wielopoziomowego wypełniania zmarszczek (lipofillingu) z jednoczesnym efektem re-modelingu twarzy. Nowatorska formuła preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL zapewnia skuteczną walkę ze zmarszczkami, utratą elastyczności i zmianą owalu, które są rezultatem zaburzeń w komunikacji międzykomórkowej oraz malejącej z wiekiem ilości tkanki podskórnej.
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z kawitacją led lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z mikrodermabrazją diamnetową i mezoterapią bezigłową
• DEEP SKIN FILLER – wypełnianie zmarszczek z korekcją owalu twarzy z oxybrazją i radiofrekwencją RF biolaserem.

GENOMIX FACE – algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający
Rewolucyjny koncept algowej regulacji pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Kod genetyczny każdego człowieka jest unikatowym zbiorem informacji
zawartych w sekwencji DNA, który stanowi swoistą matrycę dla syntezy cząstek strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wraz z upływem lat, geny odpowiedzialne za ten proces przechodzą w stan uśpienia. Dzięki nowatorskim zabiegom i preparatom nie jest to proces nieodwracalny. Innowacyjne składniki aktywne poprzez regulację pracy genów – stymulują i wzmacniają komórki skóry, prowadząc do redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry.
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z kawitacja LED lub oxybrazją i sonoforezą LED
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• GENOMIX FACE algowa aktywacja genów – zabieg odmładzający z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem

HYDRO-OLEO ACTIVE – emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący do twarzy
Innowacyjna technologia aktywnego, wielostopniowego oraz wielopoziomowego nawilżania skóry:
1 poziom powierzchnia skóry
tworzenie na powierzchni skóry warstwy lipidowej ograniczającej parowanie wody z naskórka
2 poziom poziom matrix
wspieranie funkcji barierowych cementu międzykomórkowego poprzez dostarczanie brakujących substancji lipidowych
3 poziom wnętrze komórki
regulacja ciśnienia osmotycznego w komórkach skóry.
Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, także dla cery wrażliwej. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej
oraz kompleksową pielęgnację skóry.
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i sonoforezą LED
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z kawitacją LED i infuzją tlenową
HYDRO-OLEO ACTIVE emolientowy zabieg nawilżająco-łagodzący z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED

VITAMIN C 30% – bioodnawianie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i okolic oczu
Wysokie stężenie WITAMINY C gwarantuje delikatną eksfoliację z rozjaśniającym i silnie nawilżającym efektem oraz stymuluje odnowę komórkową naskórka. Witamina C pobudza fibroblasty do produkcji
kolagenu, wzmacnia naczynka krwionośne oraz działa silnie antyoksydacyjnie. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu i rozjaśnienie cery, poprawa elastyczności oraz nawilżenie i wygładzenie skóry.
• VITAMIN C 30% – bio-odnawianie i rewitalizacja skóry twarzy, szyi i okolic oczu
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne.

ZABIEG WZMACNIAJĄCO – KOJĄCY NACZYNKA KRWIONOŚNE
Zaczerwienienia w okolicach nosa i policzków, długotrwałe rumieńce, sieć czerwonych „pajączków” – to typowe objawy cery naczynkowej. Przyczyną tego typu cery jest niska elastyczność ścianek naczyń krwionośnych nasilana między innymi przez niewłaściwą pielęgnację, niekorzystne czynniki zewnętrzne czy stres. Zabieg w widoczny sposób poprawia stan cery naczynkowej i utrzymuje ją w dobrej kondycji: wzmacnia i uelastycznia naczynka krwionośne, wyraźnie zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek i rumienia a także łagodzi objawy początkowego stadium trądziku różowatego.
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne
CAPILAR INTENSE – zabieg wzmacniająco-kojący naczynka krwionośne z kawitacja LED lub oxybrazją i sonoforezą LED.

CAPILAR INTENSE-IONO THERAPY REDUKCJA RUMIENIA UTRWALONEGO & ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI NACZYNEK
Zabieg pielęgnacyjny dla bardzo wrażliwej oraz reaktywnej płytko unaczynionej skóry. Innowacyjna formuła zastosowanego podczas zabiegu koncentratu w ampułkach o właściwościach kojących i redukujących zaczerwienienie skóry, pomaga w bardzo szybki i skuteczny sposób zniwelować podrażnienia po laseroterapii, zabiegach medycyny estetycznej czy głębokim złuszczaniu kwasami chemicznymi. Stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegów dermatologicznych jako kontynuacja terapii lub dodatkowa pielęgnacja pomiędzy zabiegami lekarskimi.
CAPILAR INTENSE-IONO THERAPY – redukcja rumienia utrwalonego & zmniejszenie widoczności naczynek z oxybrazją i terapią jonową.

MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz
Ekskluzywny zabieg odżywczy polecany do cer dojrzałych, suchych oraz z oznakami starzenia. Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti, produkowany według ściśle określonej tradycyjnej procedury. Stanowi połączenie dwóch, naturalnych składników: ekstraktu z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Olej Monoi jest bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, głęboko odżywia, regeneruje oraz wygładza skórę. Odbudowuje i wzmacnia jej barierę lipidową oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Posiada właściwości głęboko nawilżające i intensywnie odżywiające skórę.
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z kawitacją LED i mezoterapią bezigłową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z kawitacją LED i infuzją tlenową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z mikrodermabrazją i infuzją tlenową
• MONOI FACE THERAPY – odżywczo-regenerujący zabieg na twarz z mikrodermabrazją i mezoterapią bezigłową.

OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco-regenerujący zabieg z KOENZYMEM Q10 i ANTYOKSYDANTAMI
KOENZYM Q10, ANTYOKSYDANTY oraz WĘGIEL AKTYWNY skutecznie walczą ze skutkami zanieczyszczeń i niekorzystnym wpływem smogu na skórę. KOENZYM Q10 stymuluje oddychanie komórkowe oraz chroni struktury komórkowe przed niedotlenieniem i uszkodzeniami. Innowacyjny kompleks ANTYOKSYDANTÓW aktywnie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zabezpiecza włókna kolagenowe i elastynowe przed degradacją. WĘGIEL AKTYWNY doskonale wiąże szkodliwe dla skóry substancje, usuwa toksyny, eliminuje wszelkie zanieczyszczenia i intensywnie oczyszcza skórę. Tak spotęgowana walka ze skutkami zanieczyszczeń sprawia, że cera jest prawidłowo dotleniona i odżywiona, zmarszczki ulegają spłyceniu a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED lub oxybrazją i sonoforezą
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z kawitacją LED i infuzją tlenową
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• OXY-ENERGY Q10 – dotleniająco regenerujący zabieg na twarz z koenzymem Q10 i antyoksydantami z mikrodermabrazją diamentową i infuzją tlenową.

MULTI VITAMIN MEZO-THERAPY odżywienie & regeneracja
Starannie wyselekcjonowane WITAMINY – w odpowiednich formach i stężeniach skutecznie zapobiegają negatywnym procesom, które zachodzą w skórze. Korzystnie wpływają zarówno na jej zdrowie oraz wygląd. Witamina C, stymulując syntezę białek włókien kolagenowych oraz chroniąc je przed degradacją, poprawia elastyczność i napięcie skóry. Jej działanie wzmacnia witamina A, która dodatkowo poprawia koloryt skóry. Kwas foliowy zaliczany do witamin z grupy B chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami wywołanymi przez promieniowanie UV. Witamina E, wychwytując nadmiar wolnych rodników, ogranicza i hamuje proces starzenia się skóry. Witaminy F i H pełnią ważną rolę w gospodarce lipidowej naskórka. Efektem zabiegu jest piękna, zdrowa skóra.
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED i sonoforezą LED
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z kawitacją LED lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą LED
• MULTI VITAMIN MESO-THERAPY – odżywienie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i mezoterapią bezigłową.

EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE – zabieg rozjaśniająco-wygłądzający z MEZOTERAPIĄ BRZIGŁOWĄ i DERMADRENAGE
Zabieg poprawia kondycje skóry wokół oczu, wygładza zmarszczki oraz niweluje cienie i obrzęki. Jest połączeniem innowacyjnej linii preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Opiera się on na działaniu dwóch kluczowych technologii mezoterapii bezigłowej z masażem próżniowym-dermadrenage.
EYE MEZO-DRENAGE INTENSIVE zabieg rozjaśniająco-wygładzający z mezoterapią bezigłową i dermadrenage.

MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu
Unikalny zabieg spełniający podwójną funkcję: widocznie poprawia kondycję i koloryt skóry, zarówno u osób ze skórą młodszą, jak i dojrzałą oraz pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Swoje nadzwyczajne działanie zawdzięcza innowacyjnym preparatom o intensywnym działaniu odmładzającym oraz zastosowanym elementom krioterapii i drenażu limfatycznego.
Zabieg zmniejsza cienie i obrzęki wokół oczu, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz intensywnie nawilża i uzupełnia niedobory lipidów.
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu
MAGIA SPOJRZENIA – kriozabieg z drenażem limfatycznym na okolice oczu w zabiegu.

SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA
Rewolucyjny kwas szikimowy ma bardzo szerokie spektrum działania. Doskonale złuszcza skórę nie powodując przy tym podrażnień. Działa depigmentacyjnie, znacznie zwiększa poziom nawilżenia w skórze, idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry problematycznej. Jest bardzo dobrze tolerowany nawet przez bardzo wrażliwe skóry.
SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA – zabieg złuszczający, twarz, szyja, dekolt
SHIKIMIC ACID 30% PEEL FORMULA – zabieg złuszczający, twarz, szyja.

MANDELIC 20% PEEL FORMULA
Kwas migdałowy reguluje odnowę komórkową – złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, tym samym poprawia strukturę i koloryt skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu łagodzi stany zapalne skóry, goi wypryski i zmiany trądzikowe. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w skórze – dzięki czemu silnie ją ujędrnia. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia. Jest dobrze tolerowany nawet przez wrażliwe cery naczynkowe i w początkowym stadium trądziku różowatego.
MANDELIC PEEL FORMULA – skóra twarzy, szyi i dekoltu
MANDELIC PEEL FORMULA – skóra twarzy lub dekoltu.

LACTI&GLICO 38% PEEL FORMULA
Połączenie kwasów mlekowego i glikolowego zapewnia spektakularne efekty oraz szerokie spektrum działania. KWAS MLEKOWY działa eksfoliacyjnie, nawilżająco, wybielająco i przeciwtrądzikowo. Kwas glikolowy stymuluje syntezę komórkową, eliminując martwe komórki naskórka, zmniejsza grubość warstwy rogowej oraz eliminuje zaskórniki.
LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarz, szyi i dekoltu
LACTI&GLICO 38% peel formula – zabieg złuszczający – skóra twarzy lub dekoltu.

MEN ZONE – oczyszczanie & nawilżanie
Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Jednak zmarszczki – mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie stanowiąc naturalny rodzaj peelingu, ujędrnia skórę, ale też niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Likwidując naturalną warstwę ochronną skóry, powoduje podrażnienia i odwodnienie. Męskie hormony powodują, że mężczyźni częściej niż kobiety mają problemy z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie mężczyzn jest przyczyną zmarszczek – pierwsze pojawiają się już około 30-go roku życia. Efekty zabiegu: nawilżenie i wygładzenie skóry, normalizacja pracy gruczołów łojowych, zmniejszenie widoczności porów.
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z kawitacją led lub oxybrazją i mezoterapią bezigłową
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z mikrodermabrazją diamentową i infuzją tlenową
• MEN ZONE – oczyszczanie&nawilżanie z mikrodermabrazją diamentową i mezoterapią bezigłową.

MEN ZONE – odmładzanie & regeneracja
Dzięki większej zawartości kolagenu i elastyny oraz grubszej warstwie tłuszczowej skóra męska starzeje się wolniej i dłużej zachowuje sprężystość. Jednak zmarszczki – mimo że pojawiają się później niż u kobiet, są głębsze i bardziej widoczne. Golenie, stanowiąc naturalny rodzaj peelingu, ujędrnia skórę, ale też niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Likwidując naturalną warstwę ochronną skóry, powoduje podrażnienia i odwodnienie. Męskie hormony są przyczyną problemów związanych z trądzikiem, wypryskami i przetłuszczaniem się skóry. Spadek stężenia testosteronu w organizmie jest przyczyną zmarszczek – pierwsze pojawiają się już około 30. roku życia. Efekty zabiegu: zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, zmniejszenie głębokości bruzd, intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry.
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z kawitacją led lub oxybrazją i sonoforezą led
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z mikrodermabrazją diamentową i sonoforezą led
• MEN ZONE – odmładzanie&regeneracja z oxybrazją i radiofrekwencją – RF biolaserem.

CELLULITE EXPERT ADVANCE modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy
Zastosowane w zabiegu innowacyjne składniki aktywują termogenezę oraz enzymatyczne spalanie tłuszczów, co powoduje redukcję grubości podskórnej tkanki tłuszczowej. Stymulują przemianę materii i przyczyniają się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działają wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawiają kształt ciała, wyszczuplają, redukują cellulit, wygładzają oraz zwiększają jędrność skóry.
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z masażem próżniowym dermadrenage
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+
• CELLULIT EXPERT ADVANCE – modelujący zabieg wygładzająco-antycellulitowy z liposukcją ultradźwiękową ir+ i masażem próżniowym dermadrenage

AHA-CITRUS INFUSHOT BODY – zabieg energizująco-ujędrniający na ciało z infuzją tlenową oraz pielęgnacją biustu
Zabieg o właściwościach ujędrniających z efektem natychmiastowej poprawy napięcia i przywrócenia witalności skóry. Aktywny kompleks AHA i wyciąg z Aceroli wygładzają skórę i przywracają jej właściwy koloryt. Nowatorski biomimetyczny peptyd ujędrnia i poprawia sprężystość skóry. Dzięki przełomowej metodzie aplikacji technologią infuzji tlenowej, wtłaczane preparaty Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL wnikają w głąb skóry i działają silnie energizująco na ciało.
AHA-CITRUS INFUSHOT BODY – zabieg energizująco-ujędrniający na ciało
• zabieg z maską na biust
• zabieg bez maski na biust

GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z drenażem limfatycznym
Zabieg inspirowany najnowszymi osiągnięciami naukowymi. Zastosowany w preparatach do zabiegu kompleks PROBODY-Intelli-GEN reguluje pracę ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. W skład kompleksu wchodzą dwie algi, które reaktywują geny biorące udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Efektem jest wyraźnie ujędrnione i gładkie ciało.
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem kosmetycznym
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem klasycznym
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z masażem próżniowym dermadrenage
• GENOMIX BODY – algowa aktywacja genów – zabieg ujędrniający z radiofrekwencją rf biolaserem

ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa
Naturalna maska z alg, zastosowana w zabiegu, wykazuje wielokierunkowe działanie nawilżające, ujędrniające, regenerujące i rewitalizujące. Innowacyjne składniki aktywne skutecznie hamują szkodliwe reakcje wolnorodnikowe, wzmacniają struktury skóry oraz poprawiają jej napięcie i elastyczność. Masaż ciała pobudza naturalne procesy odnowy skóry, wzmacnia działanie preparatów oraz odpręża i relaksuje. Po zabiegu skóra odzyskuje kondycję i promienny wygląd.
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem kosmetycznym
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem klasycznym
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z masażem próżniowym dermadrenage
ALGAE TOTAL EFFECT – totalna regeneracja algowa z radiofrekwencją rf biolaserem

BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z ACEROLĄ
Acerola – wiśnia z Barbados zawiera najwięcej biodostępnej witaminy C ze wszystkich owoców. Jest także bogatym źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów. Ekstrakt z aceroli aktywuje procesy odnowy skóry: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu poprawia jej elastyczność. Wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi.
Efektem zabiegu jest wygładzenie i ujędrnienie skóry, wyraźna poprawa jej kolorytu oraz odżywienie i regeneracja. Zastosowany w zabiegu masaż oraz zniewalające zapachy wprowadzają w stan głębokiego relaksu.
• BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą z masażem kosmetycznym
• BARBADOS ENERGY – zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą z masażem klasycznym

MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało
Olej Monoi to unikalny olej wywodzący się z rejonów wyspy Tahiti. Stanowi połączenie naturalnych składników: ekstraktów z kwiatów gardenii tahitańskiej oraz oleju kokosowego. Bogaty jest w kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Głęboko odżywia, regeneruje, wygładza oraz intensywnie nawilża skórę.
Zabieg polecany dla skór suchych, z niedoborem substancji odżywczych oraz z obniżoną elastycznością. Połączenie nowatorskich preparatów z autorskim masażem ciała z użyciem ciepłych, aromatycznych kompresów, gwarantuje spektakularne efekty: intensywne i długotrwałe nawilżenie i wygładzenie skóry, poprawa elastyczności oraz głęboki relaks i odprężenie.
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem kosmetycznym
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerują zabieg na ciało z masażem klasycznym
MONOI BODY THERAPY – odżywczo – regenerujący zabieg na ciało z masażem próżniowym dermadrenage

ARGAN BODY RITUAL– bioregeneracja ciała
Olej arganowy zawiera dużą ilość witaminy E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Odbudowując barierę lipidową – chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabieg o wielokierunkowym działaniu intensywnie regenerującym i głęboko relaksującym. Harmonijne ruchy masażu z użyciem ciepłych kompresów oraz specjalnego kremu, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny olej,
sprawiają, że zabieg dostarcza niezwykłych wrażeń. Uwalnia napięcie oraz wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem kosmetycznym
• ARGAN BODY RITUAL – bio-regeneracja ciała z masażem klasycznym

MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco – detoksykujący program odnowy skóry
Zanieczyszczenie środowiska, niewłaściwa dieta, stres – to główne przyczyny odkładania się szkodliwych substancji w organizmie, co w pierwszej kolejności uwidacznia się na skórze. Ponadto skóra jest bardzo ważną drogą usuwania szkodliwych substancji z całego organizmu. Zabieg w widoczny sposób poprawia struktury skóry, głęboko nawilża, uzupełnia niedobory witamin i lipidów, a przede wszystkim oczyszcza i detoksykuje.
• MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco detoksykujący program odnowy skóry z masażem kosmetycznym
• MINERAL DETOX SKIN – oczyszczająco detoksykujący program odnowy skóry z masażem klasycznym

NARODZINY PIĘKNA – program pielęgnacyjny dla kobiet w ciąży i okresie karmienia
Narodziny Piękna to program całkowicie bezpiecznych, kompleksowych zabiegów opracowanych dla potrzeb skóry kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Pozwalają one właściwie zadbać zarówno o ciało, jak i twarz.
Na twarz polecamy zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający, łagodzący podrażnienia, zmniejszający tendencję do powstawania przebarwień i nierówności pigmentacji.
Propozycja na ciało to zabieg-masaż zmniejszający tendencję do powstawania rozstępów i ujędrniający skórę.
Bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania zabiegów zostały potwierdzone w niezależnym ośrodku badawczym oraz pod nadzorem lekarza ginekologa.
• NARODZINY PIĘKNA – zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający na twarz , łagodzący podrażnienia, zapobiegający przebarwieniom i nierównej pigmentacji
• NARODZINY PIĘKNA – zabieg-masaż na ciało – ujędrniający, zapobiegający rozstępom

ARGAN BODY MASSAGE – masaż ciała z ciepłymi kompresami
Olej arganowy zawiera witaminę E, polifenole oraz kwasy omega 9 i omega 6. Doskonale odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę. Do masażu stosuje się ciepłe kompresy oraz specjalny krem, który po podgrzaniu zamienia się w aromatyczny ciepły olej. Sam masaż w naturalny sposób pobudza skórę do regeneracji, eliminuje napięcie mięśni i łagodzi stres. Ponadto zabieg głęboko relaksuje oraz dostarcza niezwykłych doznań.

MASAŻ CIAŁA Z ELEMENTAMI REGENERACJI
Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skór, które wymagają wygładzenia, ujędrnienia i regeneracji. Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyść wszystkim anatomiczno – fizjologicznym układom ciała. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn. Eksperci z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris wzbogacili masaż klasyczny o głęboką regenerację skóry oraz aromaterapię. Dzięki czemu zyskał on dodatkowe elementy regenerujące ciało. Skóra zostaje, ujędrniona, wygładzona, prawidłowo napięta i bardzo dobrze nawilżona.

AROMA CANDLE SENSES – masaż ciepłymi świecami
Jest to magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej. Podgrzane świece idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie ją odżywiając. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka. Zastosowane w zabiegu techniki masażu klasycznego w naturalny sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze. Relaksują i usuwają stres, dodają energii i wprowadzają w stan głębokiego relaksu.

DOTYK CIEPŁA – zabieg odprężająco – relaksujący szyi, ramion i pleców
Stres, długotrwała praca w pozycji siedzącej to przyczyny wzrastającego napięcia i umiejscowienia się bólu w okolicy obręczy szyjno-karkowej oraz pleców. Odpowiedni masaż przynosi ulgę i przywraca sprawność ruchową odcinka szyjnego kręgosłupa. Zabieg polega na rozluźnieniu masowanych mięśni za pomocą masażu specjalnym gorącym kompresem, połączonego z elementami masażu klasycznego.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA
Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu całemu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

MASAŻ CZĘŚCIOWY
Działa relaksująco, odprężająco, usuwa napięcia mięśni w najbardziej podatnych na stres miejscach, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych, przywraca giętkość i swobodę ruchu ciału, regeneruje organizm po wysiłku fizycznym i umysłowym.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż gorącymi kamieniami doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi, poprawia krążenie i mikrocyrkulację oraz intensyfikuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kilka kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

YOUNG SPA BODY – ZABIEG NAWILŻAJĄCO – WYGŁADZAJĄCY NA CIAŁO Z CIEPŁYM MASAŻEM
Idealna propozycja pielęgnacji ciała dla nastolatków. Zabieg dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu dzięki masce kakaowej i masażowi aromatyczną, gorąca świecą. Efektem zabiegu jest aksamitne, gładkie i idealnie nawilżone ciało o pięknym kolorycie. Niepowtarzalne aromaty preparatów sprawiają, że jest on wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym.

YOUNG SPA MATT – ZABIEG MATUJĄCO-NORMALIZUJĄCY DLA CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ
Zabieg o właściwościach normalizujących pracę gruczołów łojowych przeznaczony cer tłustych, mieszanych
i trądzikowych. Dzięki specjalnym preparatom zastosowanym w zabiegu, następuje normalizacja pracy gruczołów łojowych, zmniejsza się ilość zaskórników i rozszerzonych porów, a skóra staje się matowa, gładka i prawidłowo nawilżona.

YOUNG SPA HYDRA – ZABIEG NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY NA TWARZ
Zabieg przeznaczony jest dla osób z cerą wrażliwą, podrażnioną, ze skłonnościami do alergii lub przesuszoną. Specjalnie dobrane preparaty sprawiają, że po kuracji skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona, a podrażnienia złagodzone. Składniki aktywne preparatów zastosowanych w zabiegu gwarantują utrzymanie równowagi hydrolipidowej oraz kompleksową pielęgnację skóry.

PEDICURE HYBRYDOWY

PEDICURE Z MALOWANIEM

PEDICURE KLASYCZNY

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

COMPLETE FOOT REGENERATION zabieg wygładzająco – regenerujący na stopy

SO SMOOTH INTENSYWNA REGENERACJA SKÓRY STÓP

EXPRESS MANICURE

HOT MANICURE – GŁĘBOKA REGENERACJA I ODŻYWIENIE Z WITAMINĄ E

MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE Z MALOWANIEM

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

COMPLETE HAND REGENERATION zabieg odżywczo – regenerujący na dłonie

SO SMOOTH – intensywny zabieg regenerujący skórę dłoni

KONTAKT

plat-logo

Platinum Mountain Hotel & SPA
ul. Kilińskiego 15 B
58-580 Szklarska Poręba

MAPA